Propozycje dla Klientów

Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
Newsletter
Zapisz się do newslettera. Nie ominą Cię informacje o promocjach i ciekawych pomysłach
"Pracownia pod brzozami" O nas...

 

Witam serdecznie w sklepie

"ANDIKAT - pracownia pod brzozami"

prowadzonym przez firmę
Katarzyna Sochacka FHU AndiKat.

 

Ulubione miejsce pracy 

Firma powstała z potrzeby serca i szczerej chęci dzielenia się z innymi. Zaczęło się kilka lat temu gdy szukałam biżuterii na ważne dla mnie spotkanie rodzinne. Chodząc po różnych butikach i bazarkach nie mogłam znaleźć nic dla siebie. Zawsze było jakieś ale... Przy okazji przekonałam się, że w zasadzie najtrudniejszy jest pomysł. Przy szerokim dostępie do materiałów i narzędzi stworzyłam sobie małą pracownię, oddając się z radością swojej nowej pasji. Moje wyroby zostały zauważone najpierw w rodzinie, później zainteresowały się koleżanki i znajome. Pojawiły się pierwsze zamówienia. I tak zrodził się pomysł firmy i sklepu. Nie opuszcza mnie pasja tworzenia, dlatego cieszę się ogromnie, że mogę prezentować Państwu moje pomysły.

W pracowni powstaje też biżuteria wykonana metodą Tiffany, nie tylko ze szkła witrażowego. Także z kamieni, drewna, muszli... każdego materiału który, parafrazując Michała Anioła ("w każdym kamieniu ukryta jest rzeźba"), ma w sobie coś inspirującego. Powstają również witraże. Różne. Do zawieszenia na oknie lub ścianie... Lampiony wprowadzające do wnętrza pokoju odrobinę ciepła i tajemnicy. Na prezenty, pamiątki różnych wydarzeń rodzinnych. Praktycznie może tu powstać każdy witraż na zamówienie... Ale lepiej wcześniej to omówić... Poniżej kilka przykładów bajkowych witrażyków zamawianych przez znajomych dla swoich pociech...

Dlaczego "Pracownia pod brzozami"? Gdy dawno temu kupiliśmy działkę pod budowę domu, najpierw posadziliśmy brzozy. Dziś to piękny zagajnik, dający schronienie przed skwarem, rozćwierkany ptactwem zamieszkałym w licznych budkach. Sielanka.

 Zapraszam do odwiedzania, oglądania, kupowania i współpracy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl